Obecní knihovna Záříčí
Naposledy aktualizováno: 17.12.2018 12:22:51

OBRÁZEK : aktuality.jpg

 

WinkVážení a milí čtenáři,

Přehled nakoupených a darovaných knih se stručnou anotací si můžete prohlédnout na stránce"Knižní novinky"Laughing

 

V knihovně jsou k dispozici výměnné soubory z Knihovny Kroměřížska! Srdečně vás zveme do knihovny, kde si můžete vypůjčit krásné a čtivé knihy nejen pro dospělé, ale i dětské čtenáře!

 

 (Podrobný přehled titulů na stránce"Knihy z KK")


Půjčování e-knih - Knihovna Kroměřížska ve spolupráci s firmou eReading nabízí pro své uživatele možnost půjčování e-knih. Jde o tituly ze současné produkce českých nakladatelství.

 

Na seznam e-knih se můžete podívat tady: www.ereading.cz/cs/vypujcky. Všechny e-knihy zároveň najdete v našem katalogu Carmen.

 

  • Výpůjčky jsou zdarma.

  • Výpůjčky jsou omezeny. Jedna osoba si může půjčit nanejvýše 2 e-knihy za měsíc.

 

POZOR! Výpůjčky je možné číst jen na zařízeních s operačními systémy iOS a Android (tablety, telefony) a na čtečkách firmy eReading.

 

Více si přečtěte ZDE


 Knihovna má elektronicky zkatalogizovaný knihovní fond. To umožňuje vyhledávání všech knižních titulů v on-line katalogu , které si můžete v knihovně vypůjčit. 

 

Přehled všech titulů v knihovně          ZDE:   OBRÁZEK : knihyakt.gif

 


 

OBRÁZEK : jib.jpgPortál Jednotné informační brány (dále jen JIB) umožňuje uživatelům z jednoho místa jedním vyhledávacím rozhraním využívat různé české a zahraniční zdroje (katalogy knihoven, souborné katalogy, plnotextové databáze, atd). Portál zahrnuje všeobecné i oborové zdroje, vítáme jakékoliv návrhy na další vhodné zdroje k zapojení.

(Umístění – postraní navigační panel)


 
Proces zabral 0.0051 sekund času a 0.7MB paměti.