Obecní knihovna Záříčí
Naposledy aktualizováno: 11.01.2018 08:18:54

OBRÁZEK : aktuality.jpg

WinkVážení a milí čtenáři,

Přehled nakoupených a darovaných knih se stručnou anotací si můžete prohlédnout na stránce"Knižní novinky"Laughing

V knihovně jsou k dispozici výměnné soubory z Knihovny Kroměřížska! Srdečně vás zveme do knihovny, kde si můžete vypůjčit krásné a čtivé knihy nejen pro dospělé, ale i dětské čtenáře!

(Podrobný přehled titulů na stránce"Knihy z KK")

Půjčování e-knih - Knihovna Kroměřížska ve spolupráci s firmou eReading nabízí pro své uživatele možnost půjčování e-knih. Jde o tituly ze současné produkce českých nakladatelství.

Na seznam e-knih se můžete podívat tady: www.ereading.cz/cs/vypujcky. Všechny e-knihy zároveň najdete v našem katalogu Carmen.

• Výpůjčky jsou zdarma.

• Výpůjčky jsou omezeny. Jedna osoba si může půjčit nanejvýše 2 e-knihy za měsíc.

POZOR! Výpůjčky je možné číst jen na zařízeních s operačními systémy iOS a Android (tablety, telefony) a na čtečkách firmy eReading.

Více si přečtěte ZDE

Knihovna má elektronicky zkatalogizovaný knihovní fond. To umožňuje vyhledávání všech knižních titulů v on-line katalogu , které si můžete v knihovně vypůjčit.

Přehled všech titulů v knihovně          ZDE:   OBRÁZEK : knihyakt.gif

OBRÁZEK : jib.jpgPortál Jednotné informační brány (dále jen JIB) umožňuje uživatelům z jednoho místa jedním vyhledávacím rozhraním využívat různé české a zahraniční zdroje (katalogy knihoven, souborné katalogy, plnotextové databáze, atd). Portál zahrnuje všeobecné i oborové zdroje, vítáme jakékoliv návrhy na další vhodné zdroje k zapojení.

(Umístění – postraní navigační panel)

Proces zabral 0.0199 sekund času a 0.6MB paměti.